Turné s Marií Rottrovou 2005

7. srpna 2006 v 21:35 |  Coro Piccolo
V prosinci jsem jezdila se sborem vánoční turné s Marií Rottrovou. Bylo to několik koncertů po republice a hlavně to byla sranda v bezvadnym kolektivu. Jezdili jsme vždycky malým mikrobusem a byli jsme nacpaný jak sardinky v konzervě. Dvakrát jsme jeli velkým autobusem i s hudebníkama, tak jsme si s nima povídali...
28.11. - PŘEŠTICE
To byl úplně první koncert a na něj jela zrovna naše skupina (byli jsme rozdělený na 2 skupiny). Přijeli jsme tam trochu dřív a neměli, oc dělat, tak jsme šli na chodbu a nenapadlo nás nic lepšího, než zdravit muzikanty pokaždé když prošli :) Na zkoušce jsme si zkoušeli hlavně Štědrej večer.
5.12. - TEPLICE
V Teplicích jsme se šli projít, jelikož bylo Mikuláše. Dokonce jsme nějakým zpívali. Byla tam krásná výzdoba. V Kulturním domě byl obrovskej sál. Při koncertě jsme ještě vždycky museli mít ve sboru 2 mikrofony navíc, abychom byli slyšet. Tentokrát jsem ho měla s Tomášem Titěrou a to vždycky dopadne katastrofálně. Celej koncert jsme se tam doslova třásli smíchy, že jsme ani nemohli zpívat... Potom když Maruška Bednářová dozpívala sólo s Marií Rottrovou, zůstala viset za šaty na židli, na kterou ji Marie posadila aby mohly zpívat do mikrofonu ve stejné výšce.Všichni se začali smát.
6.12. - TOP HOTEL
Byl to strašně drahej hotel v Praze a bydleli v něm samí cizinci.Byl to koncert pro firmu Tchibo a měli tam 45 minut zpoždění. Všem tam servírovali nějaký jídlo a nám dali jenom vodu... ale lidi nám opravdu hodně tleskali a muzikanti si to užívali.. zejména Petr Valášek :)
7.12. - NÁRODNÍ DŮM NA SMÍCHOVĚ
Tam jsme byli hodně špatně ozvučený. Když jsme přišli na zkoušku, tak jsme se nejprve já, Kačka, Evička, Anežka, Tomáš a holky Babkovi postavili před schody a ukazovali jsme ostatním, kam mají jít...Nějaká babka nám vynadala, že prej jsme jí mohli vypíchnout oči.
9.12. - JIČÍN
V jičíně jsme blbli a fotili se za nástroji hudebníků, obzvlášť za bubnama Vítka Koblížka. Při koncertě jsme stáli postraně za oponou a rozesmívali hudebníky, až to jeden zkazil :)
Anežka, Evička, Kačka, já, Marta
Jája, Kristýnka, Julie, Maruška Be., Maruška Ba.
12.12. - LITOMĚŘICE
Do Litoměřic jsme jeli autobusem s hudebníkama i s houslistkama.
bubeník Vítek Koblížek
14.12. - BRNO
Poslední mimopražský koncert! To byla cesta. Jeli jsme s hudebníkama a oni tam pořád pili pivo. Museli jsme kvůli nim asi 3x stavět pak v tom autobuse ještě chrápali.
Na posledním koncertě mimo Prahu se většinou mění slova písniček a dávají se tam třeba jména muzikantů atd. Stála jsem zase vedle Titěry a hádejte jak to dopadlo... svíjeli jsme se tam smíchy až jsem myslela, že to nevydržim... Nakonci koncertu Kapras (kapelník) dostal kytici s jitrnicema :))
17.12. - PRAHA - Obecní dům
Na zkoušce jsme zkoušeli úplně všechno, jedna holka tam dokonce omdlela. Celý koncert byl opravdu skvělý lidi hodně tleskali a byla nad náma velká promítací plocha a tam nás promítali.
pokud chcete vidět galerii našeho sborečku klikněte sem galerie CORO PICCOLO
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fog Fog | 8. srpna 2006 v 12:36 | Reagovat

Heduš, píšeš sem fakt krásně, jen bys mohla dopsat pár našich zážitků (např. z autobusu) :DD

2 Tom Titěra Tom Titěra | E-mail | Web | 11. srpna 2006 v 13:40 | Reagovat

Ahoj Heduš,díkm za zmíňku o mě.A pozdravuj Kačku Dáňovou!

3 Hedu Hedu | 11. srpna 2006 v 16:28 | Reagovat

díky za komentář:)

4 Lucka Hladová Lucka Hladová | E-mail | 12. února 2007 v 14:30 | Reagovat

Ahoj Heduško, nevim jestli si na mě vzpomínáš.. Taky jsem chodila do Coro Piccolo. Zoufale jsem hledala jedinou zmínku o sboru. Docela se mi stýská.. Už jsem prostřídala sbor Mládí a teď chodím do školního sboru Pegas na Barrandově, ale Coru se nic nevyrovná.. Prostě mi to přirostlo k srdci. Nikdy si nestihnu koupit lístek na vánoční koncert s Maruškou Rotterovou a třešnička na dortu - ztratila jsem půlku svých not. Ta ''nostalgie'' je strašná........

5 pro Hedu pro Hedu | 24. prosince 2007 v 10:48 | Reagovat

Tak za prvé ti chci popřát krásné vánoce! a chtěla jsem tě poprosit,jestli by si mi na sebe nedala icq,prosím... kdyžtak se ozvi na moje: 338-469-033 -díky moc-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama