Koncert v Ústí nad Labem

4. prosince 2006 v 15:22 | Hedu |  Coro Piccolo
KONCERT v Ústí nad Labem
Nastoupili jsme do autobusu s hudebníkama a jelo se do Ústí nad Labem.
Utekla hodinka a byli jsme na místě. Nejdřív to vypadalo opravdu divně, protože jsme zajeli do takové zapadlé strmé uličky a vystoupili jsme u nějakého domu, na kterém bylo napsáno "zastavárna u židle" :-) Ale byl to zřejmě Kulturní dům. Vyšli jsme nahoru do naší šatny a byla docela velká. Chvíli jsme čekali v šatně a pak se najednou za oknem objevily dvoje nohy... stáli tam na lešení nějací dělníci, ale naštěstí potom odešli.
Šli jsme dolů na zkoušku. Byl tam docela hezký sál, ale celkem malé pódium. Evičce se bohužel udělalo špatně, takže nezpívala. Pan Kapras (kapelník) nás naučil nějaké nové písníčky, které zpívá Petr Němec a šli jsme zase zpátky. Dole zůstaly jenom Nikola s Jájou, Julií a Pavlínkou aby si vyzkoušely Štědrej večer. Pak už jsme jenom čekali, než začne koncert. Všechno šlo dobře, než došlo na Valachy... Jirka dohrál na flétnu a Kačka začla zpívat... Kačka začla hezky ale milý Petr Freund (námy nazývaný "piák") zahrál úplně jiný prapodivný akord. Pak se to snažil zachránit Vítek Koblížek a začal bubnovat. Dál už to bylo dobrý, krom toho, že na konci začali hudebníci hrát nějak rychle...
Ale celkový dojem z koncertu musel být moc pěkný, lidi tleskali a smáli se. Největší hrdinkou koncertu byla malá Eliška, která zpívala beránka a po sóle si oddychla do mikrofonu a ještě ji při tom promítali na plátno, takže se celý sál začal smát :-)... bylo to prostě roztomilý.
Na poslední naší písničku - Štěstí zdraví jsme se rozutekli po pódiu a já s Kačkou jsme zvonily a zpívaly Petru Freundovi do ucha :))
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačka Kačka | 23. prosince 2006 v 19:38 | Reagovat

náááádhera.....:D:D

2 hedu hedu | 16. února 2007 v 9:57 | Reagovat

díííík :D

3 hedu hedu | 16. února 2007 v 9:57 | Reagovat

trochu opožděný komentář :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama