Turné 2007 - další koncerty

18. prosince 2007 v 9:08 | Hedu |  Coro Piccolo
KDYNĚ 14.12.
Tohle byl poslední koncert s Dankou Šinkorovou. Cesta tam byla pohodová až do té doby, co jedenomu z muzikantů ruply nervy. Chvilku jsme z toho byli vyděšený, ale jelikož jsme na své straně měli velikou oporu Omara, Honzy U.,Valáška a ještě dalších, rychle jsme na to zapomněli :) Přijeli jsme do takovýho starýho kina. Stěny byly z koberců a naše šatna připomínala předsíň :) ale muzikanti ani šatnu neměli a museli se převlíkat za oponou :) Tentokrát jsme si koncert hodně užívali. Cesta zpět byla naprosto nejlepší :)
fotky -ZDE-
LITOMYŠL 13.12.
Když jsme jeli do Litomyšle, tak jsme byli všichni děsně unavený..Cesta byl nekonečná, já jsem dokonce usnula. Zpívali jsme ve Smetanově domě, bylo to tam krásný. Nic moc zvláštního se nestalo, až na to, že Jula zapomněla dát Davídkovi mikrofon na Beránka a ještě řekla do mikroportu hlasité "UF" :) Marie Rottrová zapomněla slova u Tiché noci. Když jsme jeli zpátky, tak jsem si sedla k Jule a Páje a vyprávěly jsme si legrační zážitky :) Nakonec jsem je tam přemluvila aby šly spát, protože mě se chtělo děsně spát a usnuly jsme tam všechny tři :)
fotky -ZDE-
ČESKÉ BUDĚJOVICE 11.12.
Cesta do Budějovic probíhala tak nějak normálně..Malý holky zlobily, já jsem seděla s Kačkou před Romanem..tak nějak normálka. V Metropoli Bedějovice byl celkem velkej sál, Roman tam na zkoušce zase blbnul a my jsme se náramně bavily :) Samotnej koncert byl celkem normálka..Ale cesta zpět to už bylo něco :D Skoro každej si přišel na svý..Kačka seděla s Romanem a byli děsně roztomilý, protože Kačka na něm usnula :P já jsem blbla s Julou a Omarem..ostatní z toho asi nebyli moc nadšený, jelikož Jula se snažila snízt Omara (hrála si na lva :)) a Omar Julu a to se neobešlo bez rámusu :) a Pája dělala společnost strejdovi Liborovi :) Druhej den ve škole jsme byly s holkama totálně mimo, protože to byl do tý doby nej koncert :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama