Coro Piccolo - vánoční CD - natáčení

25. října 2009 v 15:00 | Hedu |  Coro Piccolo
sečteno podtrženo - CD je natočeno :)
Můžu vám říct, že natáčení bylo mnohdy celkem dobrodružné...

tak například když to vezmu úplně od začátku,
kdy natáčela kapela. Zjistilo se, že strejda Libor přivezl noty na Marušku Rottrovou a ne na sbor :) Tak jel pro ně zas domů, muzikanti zatim natočili Hopsa pacholátka, protože ty nejsou ve směsi a naštěstí je měli. Pak se Libor vrátil, a řekl, že noty nenašel a že asi zůstaly na Žofíně!! (jen tak pro orientaci, na Žofíně mohly zůstat 16.12.2008 ) Náš poctivec Petr Freund si vezl noty svoje! Takže on měl po problému, akorát Omik třeba měl noty v
jiných tóninách, což jsme s Janou moc nechápali, jelikož jsme za těch 9 let tóniny neměnily. Koblížek nahrával bicí téměř zpaměti a Pepino Valášek hrál z velké partitury, takže mu Libor musel pořád obracet stránky.. ale náš Pepino je opravdu profík, abych pravdu řekla byla jsem z jeho basy úplně odvařená! Hrál nádherně.
V pondělí 19.10. naklusal do studia celý sbor. Včetně sborových miminek, které bych měla pochválit, obzvlášť malou Viktorku, která bez ostychu nazpívala Štědrej večer. První natáčecí den to byla ještě sranda, byli jsme takoví odpočatí a byl tam supr zvukař!! - Robert.

V úterý jsme na natáčení moc času neměli, jelikož se natáhlo natáčení klavírních základů pro cizí koledy. Natáčel nám je MICHAL DAVID. ale ne ten Michal, jinej. Ve středu jsme měli volno (no jak kteří, já jsem třeba zpívala v senátu) Ve čtvrtek na nás dohlížel ve studiu strejda Libor, všichni jsme se ho hrozně báli!!! No asi ne tak hrozně, byli jsme rádi že tam byl, je hodnej :) ale jak odešel telefonovat, Pája byla celá žhavá do natočení svého sóla! :D ale nestihla to, Libor přišel akorát když šla na řadu :) Jana se
pak snažila Liborka přemluvit aby nám koupil za odměnu pizzu :D ale nějak se do toho neměl...Natáčeli se převážně sóla. Mě teda hrozně bolelo v krku...říkala jsem si že s tim budu muset do druhýho dne něco udělat, jinak už nic nezazpívám... Tak jsem dostala antibiotika a naštěstí zabrali úplně nadočekávání a konečně jsem se zbavila tý chřipky.. apoň doufám :)
V pátek to byl opravdu "záhul". Ještě nám toho zbývalo hrooozně moc. Všichni jsme byli unavení a polovina z nás nemocná. Natáčeli jsme druhý hlasy (vymyslela jsem je já tak jsem byla hrozně zvědavá aby to dobře znělo..a myslim že to vyšlo). No nakonec jsme skončili ve 12! Byl to fofr... No a teď už se můžeme těšit na naše VÁNOČNÍ CD!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama