Coro Piccolo - Trnava

7. ledna 2010 v 22:43 | Hedu |  Coro Piccolo
6.12. jsme vyrazili se sborem na Slovensko do Trnavy. Autobus jsme měli jen pro sebe, to znamená, že zde nebyli žádní roztahující se muzikanti, kteří si vždy zabrali dvě sedadla pro jednoho... Tak jsme si zabrali každý dvě sedadla cesta byla poklidná a za takových 5 hodin jsme byli na místě. Musím říct, že sál byl moc hezkej, prostornej a publikum sedělo vyvýšeně. Já jsem teda byla ještě nemocná a ten den jsem sama váhala, jestli pojedu. Ale dobře, že jsem jela :) Užili jsme si spoustu srandy! Pobíhali jsme po podiu a za podiem, no prostě jsme byli trochu hyperaktivní :) A taky hladoví! Naštěstí jsme dostali zas 3 bedny obložených chlebíčků a Pája to ještě jistila řízkama! Ale když si tak vzpomínám, netrpěla jsem hlady... celou cestu autobusem jsem jedla :) No a Kačka s Pájou měli výbornej těstovinovej salát! Ale jen taková vsuvka, při zpáteční cestě kolem mě začalo něco opravdu nelibě zavánět... No po pár soustech se zjistilo, že to byl zapařenej salát :D
Koncert byl jako vždy sranda... dokonce jsme s Kačkou dostaly za úkol zpívat veselé vánoční hody (což je jen tak mimochodem sólo, na které je dítě v deseti letech již staré). Těsně před nástupem jsem si ještě vymyslela dvojhlas, to se Kapras pěkně divil co to zas vyvádíme za blbosti :D ne, myslim, že byl rád :)
Lidi tleskali jak splašení! super publikum to bylo! :) A na konci, když jsme dozpívali, tak si všichni stoupli a tleskali Marušce dokud nepřišla znova a neřekla její "Děkuji"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama