soustředění Coro Piccolo 2010

7. srpna 2010 v 20:45 | Hedu |  Coro Piccolo
Tak jenom stručně, vrátila jsem se z týdenního soustředění se sborem Coro Piccolo. Tentokrát to bylo trochu jinačí než na minulých soustředěních. Byla jsem něco mezi členem a vedoucím nebo tak trošku od obojího:) A musím říct, že to bylo nad očekávání fajn. Některé děti byly dost náročné a některé děti byly zas dokonalá sluníčka :) :) Jako svůj velikánský úspěch beru to, že jsme nacvičili mojí koledu, kterou jsem složila minulý rok. A co je na tom ještě skvělejšího je to, že ji tak na 95 % budeme zpívat s kapelou na vánočních koncertech Marie Rottrové!! Panu kapelníkovi (strejdovi Liborovi) se moc zamlouvá!
sbor
S holkama jsme pomáhaly dělat program malým dětem, takže jsme si i pěkně zablbli. Tak například jsme sehráli krátké divadlo Noc na Karlštejně a při zkoušení jsme se mohli opravdu počůrat smíchy.. Mojí sestře moc nešlo mluvit mužským hlasem, ale o to to bylo vtipnější. Dětem se představení tak líbilo, že jsme ho museli vzápětí opakovat.
královy ženy
Taky jsme družstvům pomohli na letních Beneckých hrách.. No nevím, jestli pomohli.. :) ale děti byly rády, že jsme se k nim my "velké holky" přidaly. Skákání v pytlích jsme opravdu prožívali, cílová rovinka byla tak vyrovnaná, že jsem skočila z posledních sil za cílovou čáru přímo po hlavě.

Pořádal se také Benátský karneval. Musím říct, že masky byly opravdu nádherné!!
coro


Poslední den se pořádala soutěž SUPERTALENT.. děti malovaly, tancovaly, zpívaly atd... no a my "velké holky" jsme samozřejmě musely mít něco extra, takže jsme to uvedly našim "fekálním kvintetem" ve kterém jsme zpívaly žumpa, kadibudka, hajzl papír, hovnocuc atd.. :) No a soutěž jsme zakončili koledou ZELENÁ SE LOUKA, avšak v rapovém podání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama