konec turné s Marií Rottrovou 2010

20. prosince 2010 v 22:05 | Hedu |  Coro Piccolo
vánoční turné s Marií Rottrovou 2010 nám včera skončilo. Je to smutné, ale je tomu tak. Myslím, že jsme to ale zakončili mooooc pěkně :) Koncert se konal v divadle Hybernia - je to tam opravdu moc pěkný, a měl velký úspěch.
S Anežkou jsme ve spěchu vyrazily ještě trochu dřív, abychom stihly koupit pár kytek. S holkama jsme se dohodly, že si dáme samy sobě kytky, jelikož je nikdy nedostanem. Já ještě ve spěchu dokončovala asi 10 párů korálkových náušniček pro šikovné holčičky ze sboru, takovej malej vánoční dáreček
Jak začal koncert, muzikanti začali popíjet vaječný koňak, nevím, jestli to na někoho z nich zapůsobilo..i když možná na Vráťu v písničce "Pentle růžová" měl luxusní zásek :D Ale nesmím se mu tak smát, prý se mu zasekly písty... ale kdoví, jak to bylo :)
Taky jsme s Kačkou pozorovaly, jak si to Omar a Valášek pěkně dávají! Písnička "To nic" se podobala spíše metalu, ale tak to má být! Ostatně i Maruška se velmi spokojeně usmívala.
Koncert se chýlil ke konci, zbýval jen přídavek..no a Pája si prostě nemohla nechat ujít příležitost zazpívat si společně s panem trombónistou (radši nebudu jmenovat) aby ho malinko pozlobila, tak jsme šly ještě s Kačkou k dechařům na prakťák :)
Po koncertě jsme se ještě vypravili s Omikem a Víťou do Hapu, tak nějak ukončit šňůru. Bylo to, jako každý rok moc fajn, miluju vánoce, miluju vánoční koncerty s kapelou!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama