Turné s Marií Rottrovou - Olomouc

4. prosince 2010 v 11:39 | Hedu |  Coro Piccolo
Ve čtvrtek 2.12. nám to opět začalo - vánoční turné s Marií Rottrovou. Letos máme poprvé za těch 10 let nové aranže a nové směsi koled, byl to fakt nezvyk..taky se tam pár věcí až tak nepovedlo ale jako celek jsme to myslím, vylepšili. Jeli jsme až do Olomouce, byl to zrovna ten den sněhové kalamity, ale naštěstí se přes noc dálnice D1 uvolnila a nám se jelo skvěle...když pominu fakt, že hned na začátku popletený strejda Libor minul puNpu s dětma a museli jsme se vracet nějakym lesíčkem..
S holkama jsme byly moc rády, že nás opět zvučí pan zvukař PATRIK, který se sice tváří hrozně otráveně, ale my jsme si jisté, že nás má moc rád :) ...
Jako každý rok s sebou taháme spoustu velmi důležitých věciček, jako např. žehličku na vlasy, milion třpytivých sprejů, malovátka, stuhy do vlasů deseti barev atd atd. No a začínáme být dokonce čím dál tím víc třpytivější než samotní andělíčci
Taky musím podotknout, že výstup sboru začínáme hned dvojicí mých skladeb na co jsem taky patřičně hrdá :) zatím se mi nepodařilo, aby je někdo natočil, ale budu o to usilovat.
Další novinkou tohoto turné je, že máme s Kačkou,Pájou a Aničkou každý svůj mikrofon, což je naprosto skvělý..můžem zpívat jemně a nemusíme křičet!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 the-fashion-star the-fashion-star | Web | 4. prosince 2010 v 11:43 | Reagovat

Máš krásný blog ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama